- Home
- ICT vacatures
- ICT vacatures Vianen (UT)
- Vacaturedetails
Soortgelijke vacatures omgeving Vianen (UT).
Vacature doormailen
Vacature met succes doorgemaild!
18 dagen geleden geplaatst | 30x bekeken
Sluit
Software Designer Robotics Vianen (UT) • Experis
Solliciteer nu
Solliciteer via ICTerGezocht.nl (zonder cv)
Opslaan
Opslaan
Delen
- Notitie toevoegen
- Vacature verbergen
- Vacature rapporteren
Solliciteer via ICTerGezocht.nl (zonder cv)
Experis

- Gecontroleerde werkgever
- Werving en selectie
- 487 openstaande vacatures
Vacaturedetails
-
40 uur
-
HBO of hoger
-
Tijdelijk contract
-
Junior
-
Reiskostenvergoeding
-
Nederlands (taal)
Vacatureomschrijving
Als Software Designer Robotica ga jij je voornamelijk bezighouden met;- Het programmeren en testen van jouw aansturingscode vanuit KEBA;
- Het doen van R&D en het simuleren van testopstellingen;
- Het meedenken over hoe de Robotica-oplossingen nog beter op de klantwens kan aansluiten.
Functie-eisen
Bij voorkeur breng jij als Software Designer Robotica met je mee:- Minimaal HBO werk- en denkniveau;
- Affiniteit met onderwerpen als Robotica-, Embedded Systems of Werktuigbouwkunde;
- De drive om eigenaarschap te claimen over je werk en zelfstandig op zoek te gaan naar de tofste oplossingen op het gebied van Robotica;
- Een goede beheersing van de Nederlandse taal;
- Analytisch vermogen om te snappen hoe jouw werk fungeert en de communicatieve skills om hierover met jouw collega's te sparren;
- Kennis en/of ervaring met software van KEBA is een hele mooie bonus om mee te nemen!
Aanbod
Dit krijg jeJe kunt als Software Designer Robotica onder andere rekenen op:
- 25 vakantiedagen + 13 ADV dagen;
- 8% vakantiegeld;
- Premievrij pensioen;
- Mogelijkheid tot flexibele werktijden;
- Tal van opleidingsmogelijkheden;
- Reiskostenvergoeding.
Wil je meer informatie of heb je vragen over deze vacature neem dan contact op met Jasper Both via de button "Solliciteer nu" op deze pagina. of bel 0031643230705.
Bedrijfsomschrijving
Dit decennia oude familiebedrijf ontwikkelt en produceert machines voor de voedingsmiddelenindustrie, in het bijzonder voor industriële bakkerijen. Met een positie in de top van de internationale markt, behoren de grootste voedselproducenten tot de klantenkring van deze organisatie. Vanuit het kantoor in regio Vianen werken dagelijks ruim 300 man aan het volledige dienstverleningsspectrum: van verkoop, tot productie, tot eindmontage op locatie ergens op de wereldbol. De organisatie is informeel en biedt veel ruimte om zelf hands-on werk op te pakken.Maar wat wordt jouw rol precies? Als Software Designer Robotics maak je onderdeel uit van het Robotics R&D team binnen de organisatie. Je hebt twee directe collega's, namelijk een System Engineer als technisch eindverantwoordelijke voor Robotica projecten en een Mechanical Designer als mechanisch expert in het team. Jouw software expertise maakt het team compleet. Binnen dit multidisciplinaire team zal je zorgdragen voor het technisch definiëren van (complexe) klant specifieke machines door het ontwerpen, ontwikkelen, construeren, berekenen, uitwerken en tekenen van schema's op softwaregebied. Je zal vanuit de huidige visie en testprojecten dan ook volop mee kunnen bouwen aan nieuwe toepassingen. Momenteel wordt er gebruik gemaakt van KEBA software als robotica taal. Ken je dit al? Super! Ben je nog niet bekend met KEBA? Geen probleem, het wordt je graag aangeleerd!
Zou jij graag eens door de R&D-afdeling rondlopen en kennismaken met je toekomstige collega's? Dan ben ik benieuwd naar jouw cv en motivatie. Bellen mag natuurlijk ook, en wie weet ben jij straks de Software Designer die het team komt versterken!
Vacature opslaan
Vacature delen
Sluit
Je notitie is succesvol opgeslagen
Voeg een notitie toe aan deze vacature
Opslaan
Sluit
Bedankt, je melding is verstuurd
Rapporteer deze vacature
Leg kort uit waarom je deze vacature rapporteert:
Versturen
Sluit
Gefeliciteerd, je bent succesvol ingeschreven!
Vanaf nu ontvang je automatisch de best passende vacatures automatisch in je mailbox.
Jouw inschrijving
Emailadres:
Functie:
Plaats:
Frequentie:
Wijzig je inschrijving
Vanaf nu ontvang je automatisch de best passende vacatures automatisch in je mailbox.
Jouw inschrijving
Emailadres:
Functie:
Plaats:
Frequentie:
Wijzig je inschrijving
Ontvang als eerste nieuwe vacatures voor Software Architect in Vianen (UT)
Software Architect in Vianen (UT) gezocht?
Vind nieuw personeel op ICTerGezocht.nl
Plaats je vacature
Zoek door 24.972 CV's
Vind nieuw personeel op ICTerGezocht.nl
4.394 kandidaten nu actief
Terug naar vacatures
Sluit
Kies 1 of meer
Zoek vacatures
Sluit
Vacature opgeslagen
Klik op het hartje bovenaan de pagina om je opgeslagen vacatures te zien.
Terug naar vacatures
Sluit
Vul een in
Zoek vacatures