- Home
- ICT vacatures
- ICT vacatures Elsendorp
- Vacaturedetails
Soortgelijke vacatures omgeving
Elsendorp.
Vacature doormailen
Vacature met succes doorgemaild!
Product Owner zorgsystemen, EPD & AFAS Elsendorp • Nij Clinics
Solliciteer nu
Solliciteer als één van de eersten
Opslaan
Opslaan
Delen
- Notitie toevoegen
- Vacature verbergen
- Vacature rapporteren
Gevraagd
-
32 - 40 uur
-
HBO of hoger
-
Medior/Senior
-
Rijbewijs Auto (B)
-
Nederlands, Engels (talen)
Aanbod
-
Vast contract
-
3.374 - € 5.765 p/m (bruto)
-
Eindejaarsuitkering, Laptop, Telefoon v/d zaak
-
Deels thuiswerken
Vacature in het kort
Elsendorp
Als Product Owner bij Nij Clinics draag je indirect bij aan het welzijn van mensen in een bijzondere levensfase door de professionele, liefdevolle en onderscheidende zorg die je mede mogelijk maakt. Je bent verantwoordelijk voor het beheren en optimaliseren van kritische zorgapplicaties, waarbij je een cruciale rol speelt in het verbeteren van de digitale zorgverlening. Je krijgt de unieke kans een nieuwe functie vorm te geven en je visie op procesoptimalisatie direct in de praktijk te brengen. Meer weten over hoe jij impact kunt maken? Lees verder voor meer informatie.
Over het bedrijf
Nij Clinics
Directe werkgever•51 - 250 medewerkers
Bedrijfsprofiel
•
Medewerkers
•
Sollicitatieprocedure
Volledige vacaturetekst
Wij geloven in een wereld waarin iedereen een gezin mag vormen.Als Product Owner bij Nij Clinics help jij indirect mensen in een bijzondere levensfase met professionele, liefdevolle en onderscheidende zorg. Samen met collega’s werk je aan de bloei van onze systemen, patiënten én van jezelf.
Product Owner zorgsystemen, EPD & AFAS
32 - 40 uur, Elsendorp
Zo maak jij het verschil als Product Owner
Jij bent verantwoordelijk voor het zelfstandig beheren, optimaliseren en coördineren van onze kritische zorgapplicaties, zoals het Elektronisch Patiënten Dossier (EPD), het kwaliteitssysteem en AFAS (HRM/Finance/Insite/Outsite). Jij zorgt ervoor dat onze systemen veilig, stabiel en up-to-date blijven en fungeert als de verbindende schakel tussen ICT, key-users, gebruikers en leveranciers.
Je krijgt de kans om een nieuwe functie te definiëren en vorm te geven, waarbij jouw visie op procesoptimalisatie en systeemintegratie direct impact heeft op de digitale toekomst van Nij Clinics.Naast de optimalisatie van processen, werk je ook aan het verbeteren van de gebruikerservaring en het versterken van de integratie tussen systemen op projectmatig niveau. Automatisering en selfservice tooling zijn belangrijke speerpunten binnen Nij Clinics, waarmee we processen efficiënter en toegankelijker maken voor zowel medewerkers als patiënten.
Jij speelt een cruciale rol in het verbeteren van de digitale zorgverlening en het efficiënt maken van interne processen, wat de zorgkwaliteit ten goede komt en een directe invloed heeft op het welzijn van onze patiënten.
Gevraagd
Jij past bij ons als je...- Een afgeronde Hbo-opleiding hebt in (zorg)informatica, ICT of bedrijfskunde
- Ruime ervaring hebt met applicatiebeheer, bij voorkeur van EPD’s, AFAS en zorgapplicaties
- Ervaring hebt met het begeleiden van projecten en samenwerken met verschillende stakeholders
- Graag de verbindende schakel bent tussen techniek en business
- Procesoptimalisatie en het verbeteren van de gebruikerservaring als een uitdaging ziet
- Gedreven bent om jezelf en de organisatie te blijven ontwikkelen
- Het enthousiasmeert je om een nieuwe functie te definiëren en je expertise volledig in te zetten om de functie verder vorm te geven
Aanbod
Dit biedt Nij Clinics jou!- Een betekenisvolle functie waar je echt het verschil maakt in de digitale toekomst van Nij Clinics
- Je komt terecht in een gedreven team van professionals die gezamenlijk werken aan de optimalisatie van zorgsystemen en digitale processen
- Salaris conform CAO ZKN
(minimaal € 3.374,00 tot maximaal € 5.765,00 bruto per maand obv 40 uur) - 160 vakantie-uren per jaar
- 72 Persoonlijke Levensfase Budget (PLB)-uren
- 8,33% vakantietoeslag
- 8,33% eindejaarsuitkering
- Laptop en telefoon van de zaak
- Jaarlijks persoonlijk budget voor jouw groei en ontwikkeling
- Fiscaal vrije uitruilmogelijkheden (bijv. Fietsplan, Mobiele apparatuur)
- Fruit op de werkvloer
- Mogelijkheid om dagelijks tijdens de pauze een wandeling in de natuur te maken
- Flexibele werktijden en de mogelijkheid om deels thuis te werken
Jouw inzet kan het begin zijn van iemands toekomst.
Solliciteer nu of Neem voor meer info contact op met:
- Afdeling P&O, tel. 0492-365995 (week 31 niet aanwezig)
- Tom Santegoeds (Manager ICT, 06-57373527, vanaf 21 juli weer bereikbaar)
Uren
32 - 40 uur32 tot 40 uur per week
Vacature opslaan
Vacature delen
Sluit
Je notitie is succesvol opgeslagen
Voeg een notitie toe aan deze vacature
Opslaan
Sluit
Bedankt, je melding is verstuurd
Rapporteer deze vacature
Leg kort uit waarom je deze vacature rapporteert:
Versturen
Sluit
Gefeliciteerd, je bent succesvol ingeschreven!
Vanaf nu ontvang je automatisch de best passende vacatures automatisch in je mailbox.
Jouw inschrijving
Emailadres:
Functie:
Plaats:
Frequentie:
Wijzig je inschrijving
Vanaf nu ontvang je automatisch de best passende vacatures automatisch in je mailbox.
Jouw inschrijving
Emailadres:
Functie:
Plaats:
Frequentie:
Wijzig je inschrijving
Ontvang als eerste nieuwe vacatures voor Product Owner in Elsendorp
Product Owner in Elsendorp gezocht?
Vind nieuw personeel op ICTerGezocht.nl
Plaats je vacature
Zoek door
13.457 CV's
Vind nieuw personeel op ICTerGezocht.nl
3.304 kandidaten nu actief
Terug naar vacatures
Sluit
Kies 1 of meer
Zoek vacatures
Sluit
Vacature opgeslagen
Klik op het hartje bovenaan de pagina om je opgeslagen vacatures te zien.
Terug naar vacatures
Sluit
Vul een in
Zoek vacatures