+30 km
Uren
Opleiding
Dienstverband
Ervaring
Salaris
Datum
Bedrijfstype
Zoek vacatures
Soortgelijke vacatures omgeving Hoogerheide.

Symfony Developer Hoogerheide Jelling

Solliciteer nu
Solliciteer via ICTerGezocht.nl (zonder cv)
Opslaan
Solliciteer nu
Opslaan
Delen

Gevraagd

  • 32 - 40 uur
  • Nederlands (taal)

Aanbod

  • Vast contract
  • 2.500 - € 4.500 p/m (bruto)
  • Pensioenregeling, Laptop
 

Vacature in het kort

Hoogerheide
Voor een webbureau zoeken we een Symfony developer die van vrijheid en verantwoordelijkheid houdt. Je werkt in een team waar kennis delen en innovatie belangrijk zijn. Ervaring met Symfony, PHP en mySQL is nodig, kennis van Svelte is een plus. Het bedrijf biedt een goed salaris, een laptop, en veel kansen om te groeien. Ook zijn er flexibele werktijden en leuke teamactiviteiten. Een ideale kans voor iemand die graag in een team werkt en zijn of haar loopbaan wil ontwikkelen. Lees door en ontdek hoe deze kans jouw carrière kan transformeren.
 

Over het bedrijf

Jelling
Werving en selectie21 - 50 medewerkers
Bedrijfsprofiel
Medewerkers
Sollicitatieprocedure
 

Volledige vacaturetekst

Functieomschrijving

Voor een leuke opdrachtgever in de omgeving van Hoogerheide zoeken wij een Symfony developer. Of je nou junior, medior of senior bent, je krijgt hier alle vrijheid en verantwoordelijkheid om jouw eigen loopbaan te ontwikkelen.  Je gaat je hier bezig houden met en inspelen op de actualiteiten van jouw vakgebied. Je bent innovatief bezig en deelt graag je kennis en ervaringen met jouw collega's.

Techstack: Symfony, PHP, mySQL.  Kennis van Svelte is helemaal mooi meegenomen. 


Bedrijfsprofiel
Al sinds '99 is dit webbureau actief. De kernwaarden binnen het bedrijf zijn integer, dienstbaar en deskundig. Je komt in een betrokken en zelfsturend team met zeer deskundige collega's terecht. 

Salarisindicatie
Wat jij van ons mag verwachten:
  • Een max. salaris van € 4.500,- afhankelijk van jouw kennis en ervaring.
  • 25 vakantiedagen en 8,33% vakantiegeld.
  • Een goede pensioenregeling, zonder eigen inleg.
  • Laptop van de zaak. 
  • Veel ruimte voor persoonlijke en professionele ontwikkeling.
  • Flexibele inlooptijden. dus zonder files naar je werk!
  • Een leuk team waar je ook regelmatig samen mee borrelt, op teamuitjes gaat en leuke etentjes mee houdt!
Functie-eisen

Wat wij van jou verwachten:

  • Je hebt minimaal 2 jaar relevante werkervaring met Symfony en PHP.
  • Je hebt een goed empathisch vermogen en kan je inleven in de eindgebruiken.
  • Je bent minimaal 32 uur per week beschikbaar. 
  • Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal, zowel in woord als geschrift. 

Beschrijven wij hierboven jouw profiel en ben je enthousiast geworden van deze vacature? Neem dan snel contact met ons op of solliciteer direct!



Waar je gaat werken

Al sinds '99 is dit webbureau actief. De kernwaarden binnen het bedrijf zijn integer, dienstbaar en deskundig. Je komt in een betrokken en zelfsturend team met zeer deskundige collega's terecht. 
Vacature opslaan
 Vacature delen
Sluit
Je notitie is succesvol opgeslagen
Voeg een notitie toe aan deze vacature
Opslaan
Sluit
Bedankt, je melding is verstuurd
Rapporteer deze vacature
Leg kort uit waarom je deze vacature rapporteert:
Versturen
Terug naar vacatures
Sluit
Kies 1 of meer
Sluit
Vacature opgeslagen
Klik op het hartje bovenaan de pagina om je opgeslagen vacatures te zien.
Terug naar vacatures
Sluit
Vul een in