+30 km
Uren
Opleiding
Dienstverband
Ervaring
Salaris
Datum
Bedrijfstype
Zoek vacatures
Soortgelijke vacatures omgeving Amsterdam.

Solution Architect | €0 - €6550 bruto per maand Amsterdam OGD ICT Diensten

Solliciteer nu
Solliciteer via ICTerGezocht.nl (zonder cv)
Opslaan
Solliciteer nu
Opslaan
Delen

Gevraagd

  • 38 - 40 uur
  • Medior/Senior
  • Nederlands (taal)

Aanbod

  • Tijdelijk contract / Vast contract
  • Pensioenregeling, Opleidingsbudget, Reiskostenvergoeding, Doorgroeimogelijkheden
  • Deels thuiswerken
 

Vacature in het kort

Amsterdam
Als Solution Architect in ons Solution Managementteam speel je een cruciale rol in het vertalen van klantbehoeften naar de juiste diensten en oplossingen. Je werkt nauw samen met diverse disciplines binnen het bedrijf om winnende commerciële aanbiedingen te realiseren. Je bent de spil in het commerciële spel, waarbij je kansen identificeert en geniet van het strategische aspect. Dit alles in een omgeving die inventiviteit, oprechtheid, flexibiliteit en vrijheid hoog in het vaandel draagt. Lees door en ontdek waarom wij jouw volgende stap kunnen zijn.
 

Over het bedrijf

OGD ICT Diensten
Werving en selectie
Bedrijfsprofiel
Sollicitatieprocedure
 

Volledige vacaturetekst

Wat ga jij doen?

Als Solution Architect ben je onderdeel van het Solution Managementteam binnen de afdeling “Integratie” boven de waardeproposities van OGD. Je bent verantwoordelijk voor de solution die we aanbieden aan onze outsourcingklanten. Je vertaalt de eisen en wensen van de klant naar de juiste combinatie van diensten en oplossingen, zowel op technisch als organisatorisch gebied.
Met andere woorden, je moet bijvoorbeeld in grote lijnen weten hoe AVD werkt, maar je moet ook begrijpen hoe een servicedesk en de bijbehorende oplostijden functioneren.

Jij bent, naast de bidmanager, de centrale speler in het tot stand komen van onze commerciële aanbieding en werkt samen met nagenoeg alle vakdisciplines binnen OGD, zoals sales, productowners, technische specialisten en service (delivery) managers, om de winnende aanbieding neer te zetten. Hierbij bewaak je de businesscase, de winstrategie en de kwaliteit en samenhang van de op te leveren stukken die je samen met de proposal manager maakt. Je presenteert de oplossing aan de klant, aan interne stakeholders, geeft gevraagd en ongevraagd advies en representeert de OGD-organisatie. Je bent een teamspeler en brengt de juiste mensen bij elkaar. Je wilt overal wat van weten. Jij ziet waar de kansen en risico’s liggen en geniet van het commerciële spel. Je werkt vanuit en met het portfolio van OGD en signaleert kansen om businesscases te bouwen voor de ontwikkeling van nieuwe diensten.

Solution Architecten werken in een team (op dit moment bestaande uit vier Solution Architecten) dat onderdeel is van het Solution Managementteam van OGD. Dat team bestaat uit 20 collega’s, voornamelijk (Solution) Architecten. Het Solution Managementteam is verantwoordelijk voor de samenstelling en architectuur van de dienstverlening die we vanuit OGD leveren aan onze outsourcingklanten en de interne processen en standaarden rondom het portfolio, de servicecatalogus en referentiearchitectuur.


Waar kom je te werken?

Inventief
Inventiviteit zit in ons DNA. We zijn gedreven om met de slimste en nieuwste technieken te werken en de best passende oplossingen te bedenken. We bekijken zaken met een kritische blik en zoeken naar de vraag achter de vraag. Zo maken we technologie relevant voor jou. 

Oprecht
We handelen open en eerlijk. We zeggen waar het op staat en verschuilen ons niet achter mooie praatjes. We gaan duurzame relaties aan, met jou als klant en met onze collega’s en partners. Want in een eerlijke en open sfeer komen we samen tot de beste resultaten.

Flexibel
Techniek moet werken voor jou. Daarom redeneren wij vanuit de mens, niet eerst vanuit de techniek. We bekijken wat jouw organisatie en medewerkers nodig hebben om effectief en plezierig te werken en spelen hierop in. Met ons grote scala aan technische bouwblokken maken we oplossingen moeiteloos op maat.

Vrij
Vrijheid en gelijkwaardigheid zijn belangrijk voor ons. Bij OGD kan iedereen zichzelf zijn. We werken in een ongedwongen sfeer met jou als klant en met collega’s onder elkaar. Successen vieren we samen. Deze vrijheid geeft ruimte aan passie, inventiviteit en plezier.

Wat wij vragen?
  • Minimaal 3 jaar werkervaring in een adviserende rol bij een ict-dienstverlener of in een enterprise-omgeving;
  • brede kennis van ict-oplossingen op het gebied van (modern) workplace, cloud, netwerken, datacenters en security;
  • brede kennis van standaarden en methoden zoals TOGAF, ISO 27001, ITIL, XLA, Prince2 en Agile;
  • ervaring met (Europese) aanbestedingen en contracten;
  • kennis van eindgebruikersondersteuning;
  • goede communicatieve vaardigheden en de vaardigheid om makkelijk te netwerken;
  • presentatievaardigheden (ook op C-level);
  • Azure- en Microsoft 365-certificeringen zijn een pré;
  • een goede beheersing van de Nederlandse taal (mondeling en schriftelijk); 
Wat wij bieden?

  • een salaris dat op kan lopen tot €6.550,-  euro per maand (afhankelijk van je kennis en ervaring);  
  • een jaarcontract en de intentie om dit na een jaar te verlengen voor onbepaalde tijd;
  • alle perks die horen bij een van de populairste ict-werkgevers van 2024
  • 26 vakantiedagen op basis van een werkweek van 40 uur;
  • een pensioenregeling en reiskostenvergoeding;
  • een NS Business Card voor woon-werk verkeer (2e klas);
  • een goede werk-privé balans en de mogelijkheid om hybride te werken;
  • vele?opleidings- (zowel intern als extern) en doorgroeimogelijkheden;
  • vele activiteiten zoals (bord)spelavonden en ons jaarlijkse festival: Technival
  • een pensioenregeling en reiskostenvergoeding;
  • een MVO-bewuste organisatie met toffe initiatieven en oog voor diversiteit


Salaris

€0 - €6550 bruto per maand

Waar je gaat werken

Wij zijn ruim duizend ambitieuze en hoogopgeleide ict’ers met plezier in ons werk en liefde voor techniek. We weten wat we kunnen en zijn ervan overtuigd dat wij de toekomst hebben. We lopen altijd voorop en hechten veel waarde aan samenwerken en het delen van kennis en ervaring. Dit alles doen we in een losse, ontspannen sfeer. We hebben het liefst zo min mogelijk regeltjes en er is altijd ruimte voor een lolletje.
Vacature opslaan
 Vacature delen
Sluit
Je notitie is succesvol opgeslagen
Voeg een notitie toe aan deze vacature
Opslaan
Sluit
Bedankt, je melding is verstuurd
Rapporteer deze vacature
Leg kort uit waarom je deze vacature rapporteert:
Versturen
Terug naar vacatures
Sluit
Kies 1 of meer
Sluit
Vacature opgeslagen
Klik op het hartje bovenaan de pagina om je opgeslagen vacatures te zien.
Terug naar vacatures
Sluit
Vul een in