Test Engineer
StarApple
Test Engineer
Samenvatting
Wat krijg je?
Wat ga je doen?
- Functionele reviews op applicaties uitvoeren
- End-to-end testscenario's opstellen en uitwerken
- Het E2E testframework verder ontwikkelen
- Geautomatiseerde testen voor applicaties inrichten
- Bugs opsporen en verbeterpunten rapporteren
Wat verwachten wij?
- Minimaal 1 jaar ervaring als Test Engineer
- Aantoonbare ervaring met de tool Cypress
- Ervaring met geautomatiseerde web- en mobiele testen
- Kritisch, teamplayer, efficiënt
Volledige vacaturetekst
Als Test Engineer speel je een cruciale rol in het waarborgen van de kwaliteit van een innovatief low-code platform. Je analyseert nieuwe functionaliteiten kritisch en optimaliseert het E2E testframework binnen een hecht Scrum-team. Naast een MacBook Pro geniet je van een premievrij pensioen en de unieke kans om af en toe vanuit het buitenland te werken. Ontdek hoe jij hier impact maakt!
Als Test Engineer speel je een cruciale rol in het waarborgen van de kwaliteit van hun innovatieve low-code platform. Jij richt je op het uitvoeren van uitgebreide functionele tests en het opzetten en onderhouden van geautomatiseerde tests. Daarbij analyseer je nieuwe functionaliteiten kritisch en zorg je ervoor dat ze foutloos worden geïmplementeerd.
Je bent verantwoordelijk voor het opsporen en rapporteren van bugs en verbeterpunten. Samen met jouw Scrum-team werk je actief aan het verbeteren van de test strategieën en processen, waarbij jouw input zorgt voor een efficiëntere manier van werken.
Jouw werkzaamheden:
- Uitvoeren van functionele reviews op nieuwe en bestaande applicaties
- Opstellen en uitwerken van testscenario’s voor end-to-end testen
- Ontwikkelen, verbeteren en onderhouden van het E2E testframework
- Inrichten en uitvoeren van geautomatiseerde testen voor zowel webapplicaties als mobiele applicaties
Functie eisen
- Minimaal 1 jaar werkervaring als Test Engineer of QA Engineer
- Minimaal HBO werk- en denkniveau
- Aantoonbare ervaring met Cypress
Aanbod
- Salaris van €3.500,- tot €3.800,- bruto per maand o.b.v. 40 uur
- 25 vakantiedagen
- 8% vakantiegeld
- Flexibele werktijden
- Mogelijkheid om hybride te werken (1 dag op kantoor)
- Reiskostenvergoeding
- MacBook Pro
- Premievrij pensioen
- Trainingsbudget
- Jaarcontract, gevolgd door een contract voor onbepaalde tijd
- Fiets leaseplan
Organisatie & Afdeling
Deze organisatie is gespecialiseerd in het automatiseren van bedrijfsprocessen. Het platform dat zij aanbieden, biedt bedrijven de ‘’bouwstenen’’ waarmee werkprocessen op een efficiënte manier kunnen worden geautomatiseerd. Het platform maakt gebruik van low-code technologie, waarmee diverse processen zoals inkoopgoedkeuringen, urenregistratie en projectkostenbeheer worden ondersteund.
Het team bestaat momenteel uit 15 personen (waarvan bijna iedereen technische onderlegd is). Vrijheid, verantwoordelijkheid en flexibiliteit staan hier centraal. Zij bieden bijvoorbeeld flexibiliteit in starttijden, mogelijkheden voor thuiswerken en de mogelijkheid om eens in de zoveel tijd vanuit het buitenland te werken. Daarnaast krijgt iedere medewerker veel ruimte om hun eigen ontwikkelpad vorm te geven en werkzaamheden naar eigen inzicht uit te voeren. Tegelijkertijd verwachten zij een sterke mate van eigenaarschap en verantwoordelijkheid van hun collega’s.
Over de werkgever
Zo werkt solliciteren
- Snel en eenvoudig via je mobiel
- Solliciteer in 1 minuut
- CV niet verplicht
- Reactie via mail, telefoon of appje
Goed om te weten
Makkelijk solliciteren Solliciteren