Mr/Sr. ICT consultant MSPSolliciteren
Mr/Sr. ICT consultant MSP
Aatop ICT
Mr/Sr. ICT consultant MSP
IT dienstverlener
IT infra projecten
€ 5.250 p/m
32 - 40 uur
Aatop ICT
Veenendaal
Samenvatting
Als ICT consultant voor mkb-klanten ontwerp en implementeer jij stabiele infrastructuren. Jij voert projecten uit zoals migraties naar Microsoft 365 en vervangingen van complexe serveromgevingen.
Wat krijg je?
€ 5.250 p/m
32 - 40 uur
Loondienst (vast)
Leaseauto
Pensioenregeling
Flexibele werktijden
Reiskostenvergoeding
Laptop
Telefoon v/d zaak
Vakantiegeld
Opleidingsmogelijkheden
Wat ga je doen?
- Zorgen dat MKB-klantomgevingen stabiel, veilig en toekomstbestendig zijn
- Projectmatig werken aan IT-infrastructuren van klanten
- Afstemmen met klanten, ontwerpen, implementeren en controleren van oplossingen
- Uitvoeren van Microsoft 365-migraties en netwerkvervangingen bij MKB-klanten
- Vervangen van serveromgevingen door hybride setups met Microsoft 365 en SharePoint
Veenendaal
Wat verwachten wij?
- Ervaring als ICT consultant binnen een MSP
- Ervaring als IT’er in technische omgevingen (pre)
- Communicatief, teamplayer, leergierig
Volledige vacaturetekst
Als ICT consultant help je klanten in het mkb met vitale IT-infrastructuren. Bij dit bedrijf werk je aan uitdagende projecten zoals Microsoft 365-migraties en netwerkoptimalisaties. Je geniet hierbij van veel vrijheid en een auto van de zaak om je klanten optimaal te bedienen. De professionele maar informele sfeer zorgt voor een warme werkplek waar jouw vakmanschap echt telt. Ontdek snel hoe jij het verschil gaat maken!
- 📍 Veenendaal
- 🕘 40u p/wk (36/32u is mogelijk)
- 💰 €3.500,- tot €5.250,-
- 🚙 Ja
Dit ga je doen
Je werkt projectmatig aan de IT infrastructuur van je klanten. Dat kan een migratie naar Microsoft 365 zijn bij een administratiebureau met 40 werkplekken, of een netwerkvervanging bij een logistieke dienstverlener met meerdere vestigingen. Je schakelt met de klant, maakt het ontwerp, voert het uit en zorgt dat het klopt.
Voorbeelden van je werk:
• Je vervangt bij een productiebedrijf van 120 medewerkers de oude serveromgeving door een hybride setup met Microsoft 365, SharePoint en lokale storage
• Je richt bij een accountant een veilige digitale werkplek in via Intune en Autopilot, zodat collega’s moeiteloos op klantlocatie kunnen werken
• Je vervangt de firewalls en switches bij een transportbedrijf met meerdere vestigingen, inclusief het opzetten van VLAN’s en failover scenario’s
• Je begeleidt een migratie van een serveromgeving naar private cloud, inclusief back-up en disaster recovery met Veeam
• Je draait een project waarbij je wifi en netwerk opnieuw inricht bij een magazijnomgeving, waarbij je rekening houdt met dekking, performance en beveiliging
Wat krijg jij?
Je komt terecht bij een werkgever die waarde hecht aan jouw welzijn en ontwikkeling. Naast een warme, betrokken werkomgeving kun je rekenen op:
• Een salaris tot €5.250,- bruto per maand (op basis van 40 uur).
• Een auto van de zaak en alles wat je nodig hebt om je werk uit te voeren.
• De voorkeur voor 40u p/wk, maar de flexibiliteit voor 36/ 32u p/wk.
• Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder 25 vakantiedagen, een goede pensioenregeling en een reiskostenvergoeding.
• Mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen via opleidingen, cursussen of certificaten.
• Een gezellige werksfeer met collega’s die betrokken, gemotiveerd en graag op kantoor zijn.
Waar ga je werken
Je gaat werken bij een bedrijf dat IT dienstverlening biedt aan MKB klanten. De focus ligt op lokale organisaties tussen de 5 - 300 werkplekken. Qua klanten worden met name accountants, productiebedrijven en logistieke organisaties bedient.
Je werkt in een team waarin vrijheid, vertrouwen en vakmanschap centraal staan. Je hebt ongeveer 50 collega’s op locatie. Ca. 10 collega’s gaan net als jou als consultant naar klanten. Daarnaast werk je samen met engineers en de collega’s op support. De meeste collega’s zijn tussen de 20 - 45 jaar en komen uit de omgeving.
Qua omgangsvormen is het professioneel informeel. Ofwel: Hard werken, met ruimte voor plezier en ontspanning. Denk aan leuke team uitjes, samen lunchen, een wandelingetje op zijn tijd, een eigen magazine, etc. Samengevat: een warme werkgever, met oog voor haar personeel.
De ideale sollicitant?
• Een ervaren ICT consultant met MSP ervaring uit de buurt!
• Makkelijk in de omgang, en netjes qua taalgebruik.
Ben je nou wel een enthousiaste en ervaren IT’er, maar heb je nog niet de consultancy ervaring bij een MSP? Kom gerust in de lucht om te ontekken of de dynamiek en hectiek van een IT dienstverlener bij je past.
Meer weten?
Bel, mail of app naar Sjaco Versteeg van Aatop ICT. Hij vertelt je met plezier meer over waar je gaat werken, wat je gaat doen en wat er van jou wordt verwacht.
- 📞 06 - 51 84 87 71
- ✉️ via de button "Solliciteer nu" op deze pagina.
Over de werkgever
Aatop ICT
VeenendaalWerving en selectie
68 vacatures
Aatop ICT is een werving- en selectie bureau voor de ICT. Wij bemiddelen tussen opdrachtgever en kandidaat met als doel een vast dienstverband.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een van onze accountmanagers op 0318 495 310 of via www.aatop-ict.nl.
Meer dan 1.000 kandidaten solliciteerden al via ICTerGezocht.nl bij dit bedrijf.
Zo werkt solliciteren
- Snel en eenvoudig via je mobiel
- Solliciteer in 1 minuut
- CV niet verplicht
- Volg je sollicitatie via Track & Trace
- Volg je sollicitatie via Track & Trace
Goed om te weten
Rechtstreeks contact
Sjaco is recruiter bij Aatop ICT en ontvangt jouw sollicitatie.
Makkelijk solliciteren Solliciteren