Scrum Master (3 DevOps-teams) | 36-38 uur | Start september 2026Solliciteren
Scrum Master (3 DevOps-teams) | 36-38 uur | Start september 2026
T2 IT detachering
Scrum Master (3 DevOps-teams) | 36-38 uur | Start september 2026
Impactorganisatie
Coach DevOps
Salaris in overleg
36 - 38 uur
T2 IT detachering
Utrecht

Scrum Master (3 DevOps-teams) | 36-38 uur | Start september 2026
T2 IT detachering
UtrechtCV niet verplicht
Samenvatting
Als ervaren Scrum Master bij deze maatschappelijke organisatie begeleid jij meerdere DevOps-teams. Je faciliteert processen, neemt belemmeringen weg en verbetert de Agile werkwijze binnen complexe IT-omgevingen.
Wat krijg je?
Salaris in overleg
36 - 38 uur
Loondienst (vast)
Uitzicht vast contract
Doorgroeimogelijkheden
Opleidingsmogelijkheden
Wat ga je doen?
- Faciliteren van alle Scrum-events
- Coachen van meerdere DevOps-teams
- Ondersteunen bij Product Backlog Management
- Signaleren en oplossen van impediments
- Bijdragen aan organisatiebrede Agile-initiatieven
3512 AA Utrecht
Wat verwachten wij?
- 5 jaar ervaring als Scrum Master in IT
- 2 jaar ervaring met meerdere DevOps teams
- Aantoonbare ervaring met Product Backlog Management
- Ervaring met IT-implementaties in complexe organisaties
Volledige vacaturetekst
Als Scrum Master bij deze maatschappelijke organisatie breng je DevOps-teams naar een hoger niveau in een complexe IT-omgeving. Je fungeert als coach en aanjager van continue verbetering binnen een omgeving waar digitale dienstverlening centraal staat. Naast de grote maatschappelijke impact geniet je van volop ruimte voor eigen initiatief en persoonlijke groei. Ontdek hoe jij het verschil maakt!
Ben jij de Scrum Master die teams naar een hoger niveau brengt?
Voor een grote maatschappelijke organisatie die volop investeert in digitale dienstverlening zoeken wij een ervaren Scrum Master. In deze rol begeleid je meerdere DevOps-teams en help je hen optimaal samen te werken binnen een complexe IT-omgeving. Je bent een coach, verbinder en aanjager van continue verbetering.
Jouw rol Als Scrum Master faciliteer je de Agile werkwijze van meerdere DevOps-teams. Je zorgt ervoor dat teams optimaal kunnen presteren door belemmeringen weg te nemen, samenwerking te stimuleren en Scrum-processen continu te verbeteren. Daarnaast ondersteun je Product Owners en draag je bij aan de verdere ontwikkeling van Agile werken binnen de organisatie.
Je werkzaamheden bestaan onder andere uit:
Eisen
Meer tonenVoor een grote maatschappelijke organisatie die volop investeert in digitale dienstverlening zoeken wij een ervaren Scrum Master. In deze rol begeleid je meerdere DevOps-teams en help je hen optimaal samen te werken binnen een complexe IT-omgeving. Je bent een coach, verbinder en aanjager van continue verbetering.
Jouw rol Als Scrum Master faciliteer je de Agile werkwijze van meerdere DevOps-teams. Je zorgt ervoor dat teams optimaal kunnen presteren door belemmeringen weg te nemen, samenwerking te stimuleren en Scrum-processen continu te verbeteren. Daarnaast ondersteun je Product Owners en draag je bij aan de verdere ontwikkeling van Agile werken binnen de organisatie.
Je werkzaamheden bestaan onder andere uit:
- Faciliteren van alle Scrum-events.
- Coachen van meerdere DevOps-teams richting een high-performing werkwijze.
- Ondersteunen van Product Owners bij backlogmanagement en prioritering.
- Signaleren en oplossen van impediments.
- Begeleiden van teamontwikkeling en veranderprocessen.
- Stimuleren van eigenaarschap, samenwerking en continue verbetering.
- Samenwerken met Scrum Masters en Agile Coaches aan organisatiebrede Agile-initiatieven.
- Bijdragen aan plannings- en verbetertrajecten binnen de IT-organisatie.
Gevraagd
Je bent een ervaren Scrum Master die stevig in zijn of haar schoenen staat en teams weet te inspireren. Je beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden en weet complexe vraagstukken te vertalen naar praktische oplossingen. Je creëert een veilige omgeving waarin teams verantwoordelijkheid nemen en continu verbeteren.Eisen
- Afgeronde hbo-opleiding.
- Minimaal 5 jaar recente ervaring als Scrum Master binnen een complexe IT-omgeving.
- Minimaal 2 jaar ervaring met het begeleiden van meerdere Scrum- of DevOps-teams tegelijkertijd.
- Aantoonbare ervaring met Product Backlog Management.
- Ervaring met IT-implementaties binnen complexe organisaties.
- Ervaring met Jira of een vergelijkbare Agile-tool.
- Ervaring binnen een IT Operations-/beheeromgeving.
- Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal.
Aanbod
Wat bieden we jou?- Langdurige opdracht met een initiële inzet van circa 1.000 declarabele uren.
- Mogelijkheid tot een deta-vast constructie of langdurige samenwerking.
- Fulltime inzet (36-38 uur per week).
- Werken binnen een organisatie met een grote maatschappelijke impact.
- Veel ruimte voor eigen initiatief, ontwikkeling en professionele groei.
- Marktconforme arbeidsvoorwaarden en uitstekende ontwikkelmogelijkheden.
- Start opdracht: 1 september 2026
- Selectiegesprekken vinden plaats in augustus 2026.
Waar je gaat werken
Cut the Crab! "Cut the Crab" is geen slogan. Het is hoe wij werken. We zeggen wat we doen en doen wat we zeggen. Geen gedoe, geen vage beloftes gewoon duidelijkheid.Bij T2 draait het om drie dingen.1) Opleiding.We investeren in kennis die je verder brengt. Microsoft-certificeringen, inhoudelijk sparren en werken met technologie die over drie jaar nog steeds relevant is. Ontwikkeling is hier geen bijzaak, maar onderdeel van je werk.2) Geld.Transparant en eerlijk. Je marktwaarde groeit met je kennis en certificaten en dat zie je terug in je salaris. Wat je toevoegt, moet je ook terugzien.3) Leuke dingen doen. We werken serieus aan techniek, maar kennen elkaar ook buiten de opdracht. Kennissessies, gezamenlijke activiteiten en momenten om successen te vieren. Niet opgelegd, maar vanzelfsprekend.Succesvol samenwerken betekent tevreden professionals en tevreden opdrachtgevers. Dat bereik je met vertrouwen, duidelijke afspraken en wederzijds respect. Cut the Crab. Zo simpel is het.Over de werkgever
T2 IT detachering
UtrechtImpactorganisatie
Middelgroot bedrijf
12 vacatures
T2, meer dan IT detachering
Bij T2 heerst een No-Nonsens cultuur. We zeggen wat we doen en doen wat we zeggen, oftewel CUT THE CRAB! De samenwerking is gebaseerd op vertrouwen en eigen initiatief. Verder zijn er unieke teambuildinguitjes: bij T2 nemen we teamspirit serieus.
Wil jij vooruit? Wij wel. Bij T2 draait alles om groei van mensen, ambities en carrières. Wij zijn een IT-detacheringsbureau met een persoonlijke aanpak. Geen nummer, geen standaardtraject, maar oprechte aandacht voor jou als professional én als mens
Waarom T2?
Omdat we geloven dat jouw succes begint bij aandacht. Wij investeren in jou, in kennis, werkgeluk en toekomstperspectief. Niet voor even, maar voor de lange termijn.
Voor wie?
Voor ambitieuze systeembeheerders. Bij T2 krijg je de ruimte om door te groeien.
Wat kun je van ons verwachten?
✅ Een opleidingstraject dat écht bij jou past
✅ Uitdagende opdrachten bij topbedrijven
✅ Persoonlijke begeleiding
✅ Een hecht team dat altijd voor je klaarstaat
✅ Onvergetelijke uitjes: Dubai, Curaçao, noem maar op
Klaar om je IT-carrière een boost te geven?
Sluit je aan bij T2 en ontdek wat werken met plezier écht betekent.
Dit bedrijf werft al sinds 2021 via ICTerGezocht.nl, je sollicitatie is in goede handen.
Zo werkt solliciteren
- Snel en eenvoudig via je mobiel
- Solliciteer in 1 minuut
- CV niet verplicht
- Volg je sollicitatie via Track & Trace
- Volg je sollicitatie via Track & Trace
Goed om te weten
Rechtstreeks contact
Ilona is eigenaar / directeur van T2 IT detachering en ontvangt jouw sollicitatie.
Makkelijk solliciteren Solliciteren