- Home
- ICT vacatures
- ICT vacatures Utrecht
- Vacaturedetails
Vacature doormailen
SQL Server DBA Utrecht • CareerValue
- Notitie toevoegen
- Vacature verbergen
- Vacature rapporteren
CareerValue

- Gecontroleerde werkgever
- Werving en selectie
- 371 openstaande vacatures
Vacaturedetails
-
36 uur
-
MBO niveau 3 of hoger
-
Vast contract
-
Senior
-
13e maand
-
Pensioenregeling
-
Nederlands, Engels (talen)
Vacatureomschrijving
Momenteel zijn wij wederom voor deze organisatie opzoek naar een Senior SQL DBA. Deze organisatie bestaat al zo’n twintig jaar en is een dienstverlener voor de overheid. Ze verzamelen en structureren belangrijke gegevens waardoor de overheid inzichten krijgt en juiste beslissingen kan maken. Het is geen overheidsinstelling maar een dynamische organisatie die belangrijke taken voor de overheid verricht. Er hangt een fijne werksfeer, collega’s lopen zo bij elkaar naar binnen en lunchen vaak gezellig samen. Ze vinden het hier belangrijk dat je met de organisatie meegroeit, daarom worden er verschillende opleidingsmogelijkheden geboden. Heb je bijvoorbeeld nog geen Cloud ervaring? Dan kunnen ze je dat hier leren of krijg je een cursus vergoed!
Ter uitbreiding van hun team zijn ze op zoek naar een SQL DBA voor 36 uur in de week! Je komt in een divers IT team terecht, zoals systeem- en applicatiebeheerders, maar zal ook veel zelfstandig opereren.
Jouw taak betreft het zelfstandig inrichten en onderhouden van de database. Je bent verantwoordelijk voor de performance tuning en lost problemen of storingen op. Je adviseert de programmeurs en samen maken jullie keuzes over verbeteringen binnen de database. Je bent iemand die het geen probleem vindt om de Lead te nemen bij deze implementaties. Uiteraard zijn er genoeg collega’s die je zullen ondersteunen bij zo’n traject. Omdat je veel met collega’s moet afstemmen is het wel van belang dat je over goede communicatieve skills bezit. Je kan dus zowel intern als extern informatiebehoeften achterhalen t.b.v. de database.
Het is een erg afwisselende en uitdagende interne functie!
Gevraagd profiel:
– HBO / WO geschoold;
– Medior + / Senior niveau SQL DBA;
– ITIL en SCRUM klinken jou heel bekend;
– Powershell ook, je kan scripten en deze onderhouden;
– Je spreekt zowel Nederlands als Engels;
– Je hebt communicatieve skills en vindt het prettig om zowel samen als alleen te werken;
– Ervaring met Azure is een pré;
– Ervaring met Linux, MySQL en/of BizTalk is een pré.
Arbeidsvoorwaarden:
– Een interne functie van 36 uur in een fijne werkomgeving;
– Een mooi marktconform salaris;
– Een 13e maand!
– Voldoende opleidingsmogelijkheden;
– Mooie pensioensregeling.
Ben jij een ervaren SQL DBA en toe aan een nieuwe uitdaging? Ik ontvang graag je CV via de button "Solliciteer nu" op deze pagina.. Hopelijk tot snel!
Vanaf nu ontvang je automatisch de best passende vacatures automatisch in je mailbox.
Jouw inschrijving
Emailadres:
Functie:
Plaats:
Frequentie:
Wijzig je inschrijving
Ontvang als eerste nieuwe vacatures voor Database Beheerder in Utrecht
Vind nieuw personeel op ICTerGezocht.nl