- Home
- ICT vacatures
- ICT vacatures Nijkerk
- Vacaturedetails
Vacature doormailen
PLC Software Engineer | Robotica | Ieder project is uniek! Nijkerk • Profield
- Notitie toevoegen
- Vacature verbergen
- Vacature rapporteren
Profield

- Gecontroleerde werkgever
- Werving en selectie
- 52 openstaande vacatures
Vacaturedetails
-
€ 3.200 - € 4.500 p/m
-
Fulltime
-
MBO niveau 4 of hoger
-
Vast contract
-
Junior/Medior/Senior
-
Auto v/d zaak
-
Laptop
Vacatureomschrijving
Introductie- Modern, innovatief en Informeel bedrijf waar veel mogelijk is
- Werken met diverse robot merken
- Meehelpen met inbedrijfstellingen bij de klant
Organisatie
Dit groeiende bedrijf van totaaloplossingen in de automatisering van productieprocessen, is hoofdzakelijk actief in de Benelux.Vanuit het kantoor in regio Amersfoort worden veel oplossingen geboden in de vorm van robotica.Geen project ishetzelfde wat garant staat voor bijzonder veel afwisseling. De bedrijfsgrootte is ongeveer 35 man.
Van gerobotiseerde machinebeladingen tot aan assemblage automatiseringen wordt vanuit krachtige engineering maatwerk equipment geleverd. Topmerken als Fanuc robotics, Universal robotics en Siemens zorgen voor een betrouwbare en solide oplossing voor iedere klant.
Het team waarin je komt te werken is jong en staat open voor vernieuwing en uitdaging. Er hangt een fijne sfeer en een echt teamgevoel. Daarnaast is er veel technische kennis aanwezig, wat zorgt voor interessante gesprekken.
Het bedrijf kent zo goed als geen verloop. Dat heeft onder andere te maken met de veelzijdigheid die het bedrijf biedt, de flexibiliteit die wordt geboden en de zeer prettige werkomgeving en werksfeer.
Functie
Voor de functie van Software Engineer PLC ben je betrokken bij de projecten vanaf het moment dat de opdracht binnen is.
De projecten bestaan voornamelijk uit speciaal machines vaak uitgerust met een Fanuc of Universal robot. Elke machine is anders en binnen elk project zijn er andere eisen en ziet de oplossing er anders uit. Dit maakt deze functie bijzonder veelzijdig.
Je bent onderdeel van een team dat bestaat uit eenMechanical Engineer, Robot Programmeur en een Electrical Engineer. Samen bepaal je de aanvliegroute van het project. Jouw mening en input is van groot belang. Het wordt gewaardeerd wanneer je ook meedenkt met de andere disciplines.
Na het bepalen van de aanpak zul je je bezighouden met het maken van het ontwerp van de besturing, het samenstellen van een gedeelte van de hardware componenten (voornamelijk het type PLC en daaraan verwante onderdelen).
Als de hardware is samengesteld en de besturing is ontworpen, start je met het programmeren van jullie project. Wanneer alle leden van het team hun bijdrage hebben geleverd zal de machine/robot uitvoerig worden getest in de eigen fabriek (FAT). Hierna volgt de in bedrijfstelling waarbij jij voor jouw gedeelte verantwoordelijk bent.
Tot slot kan het voorkomen dat er binnen de eerste paar weken storingen zijn. Deze los je via een remote verbinding wanneer het kan. Als dat niet mogelijk is verhelp je het probleem op de klantlocatie.
Functie-eisen
Voor de functie van PLC en Robot Programmeur vragen wij het volgende:
- Enige jaren ervaring als PLC programmeur of Software Engineer
- MBO+ of HBO werk- en denkniveau
- Kennis van de Engelse taal is mooi meegenomen
- Je kan zelfstandig, maar ook in een team werken
- Daadkrachtig in het nemen van beslissingen
Aanbod
Wij bieden het volgende:
- Salaris van € 3.200,00 tot € 4.500,00 bruto per maand
- Een auto van de zaak
- Telefoon en laptop van de zaak
- Een uitdagende, dynamische functie met veel verantwoordelijkheid op mooie projecten
- Goed geregelde onkostenvergoeding
- Uitzicht op een vaste aanstelling
Vanaf nu ontvang je automatisch de best passende vacatures automatisch in je mailbox.
Jouw inschrijving
Emailadres:
Functie:
Plaats:
Frequentie:
Wijzig je inschrijving
Ontvang als eerste nieuwe vacatures voor PLC Software Engineer in Nijkerk
Vind nieuw personeel op ICTerGezocht.nl