- Home
- ICT vacatures
- ICT vacatures Amstelveen
- Vacaturedetails
Vacature doormailen
Junior/Medior front end developer Amstelveen • StarApple
- Notitie toevoegen
- Vacature verbergen
- Vacature rapporteren
Vacaturedetails
-
€ 2.500 - € 4.500 p/m
-
40 uur
-
Vast contract
-
Junior/Medior
-
Pensioenregeling
-
Reiskostenvergoeding
Vacatureomschrijving
Onze partner is een creatieve Digital Agency in Amstelveen . Ze focussen zich op het leveren van digitale services aan de grotere bedrijven in Nederland. De groep is 17 jaar geleden ontstaan en richt zich op Design, Development, Growth hacking en marketing. De organisatie bestaat ondertussen uit 70 man, verdeeld over verschillende afdelingen. Het is een hele informele organisatie die samen voor elkaar door het vuur gaan met veel expertise in huis. Doordat ze zich richten op verschillende vlakken versterken de verschillende focusgebieden elkaar om zo naar klanten een bredere propositie te bieden.
Sinds kort is het development label toegevoegd binnen de groep, daarom zijn ze de partijen nog echt aan het integreren met elkaar. De visie is wel heel duidelijk en dat is namelijk groeien. Ze willen hun teams dusdanig versterken om zo aan de kwaliteit te kunnen blijven voldoen die ze neer willen zetten bij klanten en daar kan jij onderdeel van zijn!
Functie
Als front end developer kom jij te werken in het nieuwe label van de groep. De development label is sinds vorig jaar de nieuwe in de groep, maar zeker geen onbekende in de markt. Met een bewezen staat van diensten weten zij digitaal altijd te verrassen. Ondertussen is het development team 15 man groot waarvan 5 man op de front end actief zijn.
Op dit moment zijn ze op zoek naar een Junior of medior front end developer. Je gaat je voornamelijk bezig houden met het bouwen van slimme marketingpagina’s met verschillende interacties, API’s en styling elementen. Vanuit de designs die worden aangeleverd door het design team ga je aan de slag met de pagina en werk je voornamelijk met Javascript en Vue.js. Daarnaast werk je aan verschillende grote maatwerk webshops en werk je met het Craft CMS voor de inrichting. Het leuke van alles is dat je dit voornamelijk doet voor klanten als Coca Cola, Albert Heijn en Coca Cola.
Eisen
• Minimaal 1 jaar ervaring als front end developer
• Kennis van Javascript, HTML, CSS
• Kennis van Vue.js (of React)
• Je houdt van creatieve technische uitdagigen en bent een echte teamplayer
Aanbod
• Een marktconform salaris
• 8% vakantiegeld en 25 vakantiedagen
• Flexibele werktijden
• Volledige reiskostenvergoeding
• Thuiswerkvergoeding van €2,-
• Een Macbook Pro
• Training en ontwikkelmogelijkheden
• Pensioensregeling
• Verschillende keuze voor gratis sport abonnementen
Klinkt dit als jouw volgende uitdaging? Solliciteer dan snel door jouw CV en motivatie te sturen naar of bel mij op 0621304141.
Vanaf nu ontvang je automatisch de best passende vacatures automatisch in je mailbox.
Jouw inschrijving
Emailadres:
Functie:
Plaats:
Frequentie:
Wijzig je inschrijving
Ontvang als eerste nieuwe vacatures voor Front End Developer in Amstelveen
Vind nieuw personeel op ICTerGezocht.nl