Cooder
Contact, telefoonnummer, adres & vestigingen.

- Cooder
- Amsterdam, Noord-Holland
- 11 - 50 medewerkers
De recruitmentmarkt staat soms in het negatieve daglicht. Commissies en snelle praatjes gaan voorbij aan waar het werkelijk om gaat: kandidaten leuk werk bezorgen. Cooder is opgericht om dit probleem op te lossen. Om de cijfers en mooie woorden te vervangen door mensen die gelukkig zijn met hun werk. Eigenlijk heel logisch.
Leuk werk is beter werk. Voor de kandidaat en voor de werkgever.
De kern van dit alles is werkgeluk. De dingen die van een baan een droombaan maken. En voor iedereen bestaat er een droombaan. Daar geloven we heilig in. Maar we weten ook dat niet iedereen weet hoe die droombaan eruit ziet. Om m te vinden moeten we nieuwsgierig zijn. En transparant. En duidelijk.
We moeten veel vragen stellen. En nog veel meer luisteren. Dan komen we ergens.Samen met de kandidaat zoeken we eigenlijk naar zijn of haar droom. En daar zoeken we dan een baan bij. Dat tot een succesvol einde brengen is ónze droom.
Frontend / all-round web developer | €3000 - €4500 bruto per maand
Utrecht • MBO niveau 3 • Junior/Medior/Senior
Python / Django web developer | €3000 - €4500 bruto per maand
Utrecht • MBO niveau 3 • Junior/Medior/Senior
ICT vacatures Amsterdam
PHP Programmeur Vacatures
Front End Developer Vacatures
Python Developer Vacatures
Contact
Cooder
https://cdn.ictergezocht.nl/logo_groot/04c39d6b270489cffd0ab84c6903fe3e60203728f681c16f.png
1059CM Amsterdam
Noord-Holland
NL