- Bedrijf:
- De Nederlandsche Bank
- Plaats:
- Amsterdam
- Provincie:
- Noord-Holland
- Plaatsingsdatum:
- 22-09-2010
- Opleidingsniveau: HBO, Universitair
- Werkervaring: 1 - 3 jaar ervaring
- Dienstverband: Tijdelijk contract
- Branches: Financieel, Overheid, Zakelijke dienstverlening
Het is niet meer mogelijk om te solliciteren op deze vacature. Gelukkig staan er nog 1.429 actuele vacatures op ICTerGezocht.nl waar je wel op kunt solliciteren!
Je bent in staat om over je eigen grenzen heen te kijken en je hebt de potentie om vanuit je functie van Java ontwikkelaar door te groeien naar Teamlead en/of Software Architect. Je hebt kennis van frameworks en je volgt de ontwikkelingen hiervan op de voet. Daarnaast wil je een actieve bijdrage leveren aan het verbeteren van de ontwikkelomgeving. Het bezoeken van de bekende Java conferenties maakt een belangrijk onderdeel uit van het volgen van de ontwikkelingen binnen het vakgebied.
Inhoud van de functie
- Ontwerpen, bouwen en testen van Enterprise Java applicaties.
- Technisch bheren van de ontwikkelde applicaties.
Functie-eisen
- Minimaal 1 jaar ervaring met programmeren.
- HBO- of WO- opleiding Informatica of een hieraan gerelateerde studierichting.
- Grote affiniteit met software ontwikkeling binnen het Java domein.
- Je hebt kwaliteit van software hoog in het vaandel staan.
- Kennis van ontwikkelmethodieken zoals SCRUM, TDD.
- Certificering is een pre, bijvoorbeeld van Sun Certified Programmer of Sun Webdeveloper.
Competenties
- Probleemanalytisch vermogen
- Kwaliteitsgericht
- Resultaatgericht
- Communicatief vermogen
- Initiërend vermogen
- Veranderingsgezindheid
- Teamplayer
Afdelingsprofiel
De afdeling Ict van DNB ondersteunt de interne klant met een betrouwbare ICT oplossing én door de klantvraag centraal te stellen. Kernwoorden die de sfeer binnen afdeling Ict typeren zijn: informeel, collegiaal, resultaatgericht, planmatig en gevoel voor kwaliteit. Het Ict management vindt het belangrijk dat medewerkers zich continue blijven ontwikkelen zowel op persoonlijk vlak als vakinhoudelijk. Hiervoor worden voldoende mogelijkheden geboden. De afdeling telt circa 200 medewerkers. Door standaardisering werken we aan optimale efficiëntie en gebruikersvriendelijkheid. We werken volgens zakelijke afspraken met onze klanten. Aantal uren
36 uur
Salarismarktconform
Meer informatie over deze vacatureDe vacature geldt voor een periode van 2 jaar.
Solliciteren
Deze vacature heeft geen sluitingsdatum, reacties zijn altijd welkom. Als sollicitatie ontvangen wij graag een motivatiebrief en een compleet cv.
Voor het indienen van je sollicitatie vragen we je gebruik te maken van het digitale formulier bij de vacaturebeschrijving op onze website http://www.dnb.nl/over-dnb/werken-bij-dnb/vacatures/dnb239449.jsp vacaturenummer 4349).
Je sollicitatie voor deze vacature wordt in behandeling genomen door Renske Tapilatu, HR adviseur. Vanwege de aard van de functie omvat de sollicitatieprocedure een uitgebreid antecedentenonderzoek. Een assessment kan deel uitmaken van de selectieprocedure.
De Nederlandsche Bank maakt zich sterk voor de financiële stabiliteit van Nederland. We houden toezicht op financiële instellingen, we denken – als onderdeel van het Europese Stelsel van Centrale Banken – mee over het monetaire beleid, we dragen bij aan een goede werking van het betalingsverkeer en we leveren betrouwbare statistieken. Zo zorgen......
Lees meer over De Nederlandsche Bank
»
Het is niet meer mogelijk om te solliciteren op deze vacature. Gelukkig staan er nog 1.429 actuele vacatures op ICTerGezocht.nl waar je wel op kunt solliciteren!
